פרופיל החברה

רונט שרותי הסמכה בינלאומיים בע"מ הינה חברה פרטית, המספקת שירותי מבדק והתעדה לתקנים בינלאומיים.

רונט פועלת בהתאם לדרישות תקן בינלאומי ISO 17021 , ובהתאם לכללי התעדה בינלאומיים המחייבים את כל גופי ההתעדה בעולם.

רונט מאושרת על ידי כל הגורמים המוסדיים, כגון: משרד הביטחון, מ.ע.צ., החשב הכללי,
משרד התחבורה, משרד הבריאות, רכבת ישראל ומשרדי ממשלה נוספים.

הענקת שירות מקצועי ובעל ערך מוסף זהו ערך עליון עבור רונט ולכן אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להעמיד עבור לקוחותינו שירות לקוחות זמין ומגוון סוקרים מומחים. באמצעות המבדקים, רונט מכוונת את לקוחותיה לעבודה נכונה, יעילה, בטוחה, וממוקדת מטרה שהינה שיפור מתמיד.

אנו מאמינים כי הטמעה אפקטיבית של מערכות ניהול העומדות בדרישות של תקנים בינלאומיים מאפשרת את מעורבותם ואת תרומתם המקסימלית של כלל עובדי הארגון.

למה להיות מותעד על ידי רונט?

  •  שירות מקצועי ואיכותי על ידי סוקרים עתירי ידע וניסיון
  • מענה טלפוני מהיר ומקצועי בכל פניה
  • מבדק העומד בכל כללי האקרדיטציה המקפידים

תעודה של רונט פותחת דלתות ליצואנים לכל העולם ובמיוחד לארה"ב ולאירופה.

אי תלות

חברת רונט שרותי הסמכה בינלאומיים בע"מ הינה גוף התעדה בלתי תלוי ופועלת כגוף בודק לצורך בדיקת התאמת מערכות הניהול שאצל המזמין לתקנים הבינלאומיים בלבד.

רונט בשום מקרה לא מספקת שרותי ייעוץ לארגונים, כולל: בניית בניית מערכות ניהול, ביצוע מבדקים פנימיים ללקוחותיה ו/או הכנה למבדקי צד שלישי. כמו כן, רונט אינה משתפת פעולה עם אף גורם ייעוץ ואינה פועלת בצורה שעלולה ליצור ניגוד אינטרסים.

הבחירה שלך ברונט כגוף ההתעדה מבטיחה לך שרות מקצועי, אמין, המפחית סיכון עסקי, שרות ידידותי העומד בקריטריונים הבינלאומיים ומביא תועלת ניהולית ותפעולית.

אם הינך מיישם או מתכוון ליישם מערכת ניהול אנו מזמינים אותך לחוות שירות מבדק ממוקד צרכי לקוח ומכוון לשביעות רצון המקסימלית של הארגון הנבדק.

בברכה,

מר רונן טוכפלד

מנכ"ל